סיפורי הצלחה

" הגענו לשקד אני ובעלי אחרי תקופה מאוד ארוכה שלא הפסקנו לאכול, אנחנו אנשים שאוהבים לאכול ואתגר המרכזי שלנו ביומיים הוא לעמוד בפיתויים. התחלנו את התהליך בפחד שנצטרך פשוט ביום אחד להפסיק לאכול. כבר בפגישה ראשונה הבננו שלשקד יש תכונות מיוחדות מאוד שגורמות לך ללמוד מהו אורך חיים בריא. ביחד ותוך כדי תנועה, קיבלנו ממנה את הכלים והטיפים בכל מפגש ומפגש שגרמו לנו ללמוד לחיות בתוך החוויה שדיאטה לא מחזיקה מעמד ואנו נדרשים ללמוד לאכול בריא. לאט לאט ירדנו במשקל, לאט לאט למדנו שיש דברים שפשוט אפשר לוותר אליהם, ואפילו כדאי. אנחנו עוד בתהליך יחד, ועם כל הליווי הזה לא בא לנו להפסיק. "
לייה .א.
בת 34
" עולם הדיאטות מוכר לי מזה שנים. כשהתחלתי את הליווי עם שקד- אמנם קיבלתי החלטה שזה נכון לי, אך יחד עם זאת. אמרתי… טוב, ננסה שוב. למעשה, התחלתי ברצון ובאותה נשימה בסוג של הסתייגות. בפועל- אין ספק שהשינוי נבע מכמה תחומים: 1- העובדה שנדרשתי וקיימתי את התיעוד של כל מה שאכלתי במהלך השבוע. 2- העובדה שקד הנחתה אותי שאפשר לאכול הכל- ובאותה נשימה לשים לב לכמויות. 3- ההבנה כי האכילה מורכבת מ-3 סוגי מזונות- פחמימות, חלבונים, וירקות- למעשה- שקד פתחה בפני צוהר מקצועי שאפשר לי להימנע מהפחד של האוכל. רעב- לא הייתי- וזה נתון שחשוב לגבר בגילי שגם מבצע פעילות גופנית. כיום אנחנו ממשיכים עם תהליך בו אני בדרך למשקל הנכון לי. בנימה אישית- אין ספק שמקצועיות זה נדבך חשוב, יחד עם זאת, האישיות של שקד היא זו שהפכה את התהליך למשהו ידידותי, עם אמונה שאפשר לחזור תמיד ל, נגישות של זמן, המחויבות שלה לתהליך והיותה חלק ממנו… שלכאורה שנינו באותו תהליך. המלצתי עליה לבני משפחתי וחלקם נמצאים גם הם איתה בתהליך כרגע. מאחל לשקד להביא את היכולות שלה בפני ולרבים. חשוב שעוד אנשים יזכו בתהליך מקצועי ואנושי כאחד. "
יעקב .ק.
בן 60
" לפני כשנה וחצי ניגשתי לבחינת הפסיכומטרי. במהלך הלמידה למבחן הייתי עם וירוס שבעקבותיו הייתה לי ירידה במשקל וכן גיליתי שאני אנמית ועם רגישות ללקטוז. בעקבות כך, נקלעתי למצב שהייתי צריכה לסגל לעצמי הרגלי תזונה חדשים (עד אז הייתי עם תזונה למניעת עלייה של כולסטרול היות ובתור ילדה התמודדתי עם כולסטרול גבוה). לאחר הבחינה הבנתי שלבד זה יהיה קשה וחיפשתי עזרה בנושא. לאחר פרק זמן קצר יחסית הגעתי לשקד שגרמה לי לשנות את צורת ההסתכלות שלי על תזונה ועל בעיות הגסטרו שלי. כבר בפגישה הראשונה ממנה יצאתי עם כלים חדשים והרבה מוטיבציה לעשות שינוי הן בהרגלי התזונה שלי והן במשקל הגוף (שהיה אז בעודף משקל). מפגישה לפגישה התחזקה לי התחושה שכנראה הפעם אראה שינוי – שקד בנתה לי תפריט שמתאים לשגרת היומיום שלי ובהתאם לדברים שאני אוהבת ויכולה לאכול מבחינה בריאותית. חשוב לי לציין, שזאת הייתה הפעם הראשונה שנבנה לי תפריט שמתאים לי וכולל מגוון רחב של אפשרויות לכל ארוחה וארוחה ביום. בנוסף, לא רק שקיבלתי תפריט מסודר ומגוון, קיבלתי גם ידע נוסף על אבות המזון, כיצד להתנהל בארוחת חג ובתקופות בהם אנו יוצאים משיגרה. כמעט בכל פגישה ראיתי שינוי כלשהו במשקל שלי וכן בכמות הנוזלים והשומן בגוף! במפגשים בהם לא נראה שינוי במשקל ואני הראיתי קצת אכזבה מעצמי קיבלתי תמיכה וזריקת מוטיבציה משקד וכן הסבר מדוע ככל הנראה לא נראה שינוי מהפעם הקודמת! במהלך התהליך עשיתי שינוי של כ-15 ק"ג במשקל גופי וכן בהרגלי התזונה שלי שנשמרים עד היום וכבר הפכו לחלק אינטגרלי משגרת היומיום שלי! לקראת ההגעה למשקל היעד שלי שקד עזרה לי בבניית תפריט חדש שיעזור לי לשמור על המשקל גם בתקופת הלימודים באקדמיה, ולשמחתי המשקל שלי נשאר יציב גם לאחד חצי שנה מההגעה למשקל היעד! אין לי ספק שההחלטה לפנות לשקד הייתה אחד הצעדים היותר נכונים שעשיתי בתהליך הזה!!! "
אורי .ב.
בת 23
בס"ד " אני בתהליך אצל שקד דניאל כבר קרוב לשנה. הגעתי אליה אחרי שניסיתי המון דיאטות ושיטות שונות לרדת במשקל. ניסיתי להשתמש בשייקים המסייעים להורדה במשקל אך ללא הצלחה. אל שקד הגעתי בעקבות המלצה של מאמנת הכושר שלי. שקד בנתה לי תפריט המורכב ממאכלים שאני אוהבת, ובזכות זה הצלחתי לדבוק בו לטווח הארוך ולהגיע לתוצאות. אחד הדברים שאני מאוד מעריכה אצל שקד זה שהיא מסוגלת להתאים לי תפריט גמיש ש"תפור" עלי. כלומר- בתקופות יותר קשות ומאתגרות תפריט יותר עשיר, עם הדבר המתוק הזה שהייתי חייבת באמצע היום. ובתקופות פחות לחוצות- שינינו את התפריט, לאחד כזה שיתמוך בבנייה ושמירה על השריר, אך יביא לתוצאות מהירות יותר. בצורה כזו התגברנו יחיד על הבעיה המרכזית שלי שהייתה בולמוסי האכילה- בעיקר בלילות. עם האכילה המסודרת והמתונה במהלך היום הבולמוסים הלכו ופחתו עד שנעלמו לגמרי. בנוסף, שקד שינתה לי את התפיסה בנוגע לדיאטה. הכל אצלי היה בנוי מתבניות של- מאכל אסור או מותר, כאשר הייתי אוכלת מן ה"אסור", הייתי כועסת על עצמי ומתאכזבת. שקד הסבירה לי ולימדה שאין דבר כזה אסור/ מותר, המינון הוא מה שחשוב, בשמירה על תזונה בריאה ניתן לאכול הכל! אחרי הרבה שיחות ולמידה על תזונה ואורח חיים בריא, אני כבר לא כועסת על עצמי בצורה אובססיבית אם חטפתי עוגייה, אלא מבינה שאם אעצור באחת ולא אמשיך לאכול עוד אז זה מותר ובסדר! וזוהי בדיוק התזונה הנכונה. שקד לימדה אותי גם על ערכים תזונתיים, ויטמינים, דברים החיוניים לגוף ועל אורח חיים בריא לטווח הארוך. היא מציגה בפניי דפים והסברים ומעבירה לי ממש שיעור על תזונה נכונה- שעוזרים לי לעשות בחירות נכונות יותר עבורי. הצלחתי לרדת במשקל, לרדת בהיקפים ולהגיע להישגים טובים. גם כאשר אגיע למטרה הסופית , וזה לא רחוק, רק עוד 4 קילו, אני בטוחה שאמשיך לפגוש את שקד מידי חודש על מנת לשמור על ההישג. אני בהחלט אוהבת את הגוף והחיצוניות שלי יותר, המפגשים עם שקד מקנים לי ביטחון והרגשה שהכל אפשרי. "
נויה .א.
בת 20
" שמי נעמה בת 45 . הפסקתי לעשן לפני כשנה וחצי והתחלתי בפעילות ספוטיבית אנטנסיבית באופן טבעי חלה עליה במשקל. העליה נבעה מתזונה לא מותאמת לשינוי שעשיתי ומעלייה במסת השריר. הבנתי שעליי להיעזר בתזונאית כושר. קיבלתי המלצה חמה על שקד המקסימה וזכיתי בתזונאית סופר מקצועית בתוך כמה חודשים עם תזונה מותאמת גופי התמצק , הצרתי היקפים, אחוזי השומן ירדו ומסת השריר עלתה . מעבר למקצועיות חשוב היה לשקד שאצא עם היקף ידע שימושי שילווה אותי בעצם לכל החיים . לסיכום כפי שבטח הבנתם אני ממליצה בחום רב על שקד ומצרפת "טבלת הישגים" !!! "
נעמה .ג.
בת 45
× היי 👋 איך אני יכולה לעזור?